Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Monika Grzesiak-Chmura. Jestem mentorką i strateżką biznesu. Pomagam przedsiębiorczym Kobietom budować skalowalny biznes, który działa na autopilocie, biznes dopasowany do stylu życia, osobowości i wartości, zgodny z ich pragnieniem serca, aby mogły żyć na własnych zasadach, pracować z pasją i lekkością.

Wierzę, że każda z nas dysponuje wszystkim, czego potrzebuje, by osiągnąć najbardziej zuchwałe cele.

Czasami jednak wiedza, doświadczenia, umiejętności, czy najlepsza strategia lub model biznesowy nie są wystarczające, by czuć się szczęśliwą w swoim biznesie i osiągać finansowy sukces.

Możesz podświadomie przyciągać niewłaściwych klientów, albo wręcz nie przyciągać ich w ogóle, ciągle zmieniać zdanie co do obranej strategii działania albo w nieskończoność odwlekać w czasie podejmowanie działania, czy obawiać się wyjść do szerszej społeczności klientów. A to dlatego, że Twoje działania najprawdopodobniej są sabotowane przez nieuświadomione, ograniczające przekonania, obawy przed sukcesem lub porażką lub brak wiary w siebie i swoją ofertę.

Dlatego tak istotna jest praca na tym niewidocznym gołym okiem poziomie Twojej podświadomości, zmiana niesłużących Ci programów, przyjrzenie się  ukrytej dynamice systemów, w których funkcjonujesz. 

Wierzę, że zmiana na poziomie mindsetu stanowi solidny fundament, na którym zbudujesz stabilny biznes i życie zgodne z Tobą i Twoją pasją. Dlatego w swojej metodzie pracy łączę pracę na poziomie mentalnym, mindsetu i pracy z ciałem ze strategiami biznesowymi.

Jestem ekonomistką, ukończyłam zarządzanie strategiczne w SGH w Warszawie, jestem certyfikowanym trenerem biznesu i umiejętności miękkich, project managerem oraz facylitatorem procesu design thinking.

Jako trenerka rozwijałam swój warsztat na licznych treningach rozwojowych, w procesach coachingowych i retreatach, głównie poza Polską.  One stały się dla mnie inspiracją do tworzenia intensywnych i transformujących procesów rozwojowych, w których wykorzystuję pracę z ciałem, medytacje prowadzone, coaching systemowy i otaczającą nas naturę.

A wszystko po to, by stworzyć przestrzeń, w której możesz przyjrzeć się sobie, odzyskać połączenie ze sobą, poczuć, czego pragniesz i podjąć świadomą decyzję o zmianie. By żyć w pełni swojego potencjału, z lekkością realizować swoje pomysły biznesowe, odważnie sięgać po najwyższe stawki i wspinać się na szczyty, które dla Ciebie są ważne. 

Moja misja

Jeśli czujesz, że teraz jest Twój czas, aby przebudować Twój biznes, tak, aby służył Tobie i Twoim celom, jeśli marzysz o wielkich celach i potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci, że są one w Twoim zasięgu i pomoże Ci je osiągnąć, albo potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci nowe możliwości, o których nawet nie marzyłaś, zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Porozmawiajmy o Twoim sukcesie!

Nie czekaj dłużej, odkryj swoją prawdziwą tożsamość i osiągnij swoje marzenia.
Zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym i porozmawiajmy.

Moja historia

1

Początek

Swój pierwszy biznes – firmę szkoleniowo-konsultingową prowadziłam przez 10 lat. Realizowałam milionowe przedsięwzięcia, pomagałam przedsiębiorcom i samorządom pozyskać dofinansowanie UE na ich inwestycje, tworzyłam również własne projekty szkoleniowe.

Moja silna potrzeba wolności i niezależności była jedną w głównych przyczyn, dla których zdecydowałam się na własny biznes, ale w tamtym czasie  nie czułam się ani szczęśliwa, ani spełniona zawodowo lub finansowo. A już na pewno nie wolna i niezależna. 

2

Wypalenie zawodowe

W efekcie pracowałam za dużo i angażowałam się w bardzo odpowiedzialne finansowo przedsięwzięcia, co było dla mnie dużym emocjonalnym obciążeniem.

W pewnym momencie straciłam kontakt ze sobą, pogubiona nie wiedziałam, kim jestem, co jest dla mnie ważne, co mnie cieszy. Zdobywałam szczyty, które nie były moimi szczytami i które wcale mnie nie przynosiły satysfakcji, przyciągałam niewłaściwych klientów.

Towarzyszyło mi wówczas przekonanie, że na sukces i pieniądze muszę zasłużyć ciężką pracą i niemożliwe jest, by coś co przychodzi lekko i łatwo miało jakąkolwiek wartość.

3

Zamknięcie działalności

Bałam się też urosnąć, więc sabotowałam swój sukces unikając klientów. Swoje poczucie własnej wartości budowałam na tym, co na zewnątrz. Myślałam, że gdy zrealizuję kolejny milionowy projekt, to w końcu poczuję się wystarczająco kompetentna i wartościowa. Tkwiłam bardzo mocno w męskiej energii celów i osiągania i zupełnie straciłam kontakt z kobiecą energią kreacji.

Wszystko to zaowocowało klasycznym wypaleniem zawodowym.  W pewnym momencie poczułam, że potrzebuję oddechu i dystansu, dlatego podjęłam trudną dla mnie decyzję i zamknęłam firmę.

4

Nowy początek

Zajęłam się prowadzeniem fundacji, którą założyłam ponad 7 lat temu. Stworzyłam międzynarodową organizację zajmującą się organizowaniem treningów rozwojowych dla trenerów i coachów. 

Zaczynałam jedynie od marzenia i pasji, które popychały mnie ku mojemu pragnieniu, by podróżować, uczyć się i pracować w międzynarodowych zespołach i tworzyć rozwojowe przedsięwzięcia, dzielić się wiedzą i transformującymi metodami pracy.

5

Zmiana przekonań

Gruntownie przepracowałam też swoje przekonania na temat pieniędzy, sukcesu, pracowałam nad odblokowaniem przepływu, poczuciem własnej wartości. Znów znalazłam odpowiedź na pytania, co mnie napędza i co sprawia mi radość.

Odkryłam metody, które pomogły mi wyjść z tego trudnego czasu i którymi pracuję z moimi Klientkami. Teraz z zupełnie innego miejsca buduję swój biznes. Głęboko wierzę, że każda z nas może działać na własnych zasadach, doświadczać przyjemności i lekkości życia w dostatku i obfitości.

6

Czy masz / miałaś podobnie?

Jeśli czujesz, że teraz jest Twój czas, aby przebudować Twój biznes, tak, aby służył Tobie i Twoim celom, jeśli marzysz o wielkich celach i potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci, że są one w Twoim zasięgu i pomoże Ci je osiągnąć, albo potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci nowe możliwości, o których nawet nie marzyłaś, zapraszam Cię do wspólnej podróży!