Mentoring 1 na 1

Stwórz w 4 miesiące wyróżniający się biznes i zarabiaj z lekkością. Przejdź od chaosu i braku pewności do STABILNEGO SYSTEMU ZARABIANIA.

Ten kurs to praktyczny przewodnik, który krok po kroku poprowadzi Cię zarówno przez proces wyznaczania celów biznesowych zgodnych z Tobą i Twoimi wartościami, jak i przez proces osiągania tych celów.

Program składa się z 4 modułów, które dowolnie dopasujesz do Twojej aktualnej sytuacji i potrzeb:

  • Mindset Przedsiębiorczyni,
  • Mój wymarzony klient i oferta, której nie można się oprzeć,
  • Mój model sprzedaży,
  • Strategia działania.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli..

Nie musisz działać sama, po omacku szukać rozwiązań dla swoich wyzwań i testować różnorakie, czasami sprzeczne strategie.

Zyskaj wsparcie mentorki, która pomoże Ci ruszyć z miejsca, przetransformować ograniczające przekonania na temat pieniędzy, sukcesu, pracy oraz nawyki w obszarze działania i osiągania, byś stworzyła stabilny biznes, dopasowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź na niezobowiązującej rozmowie, w jaki sposób możemy pracować razem.

Kim jestem?

Jestem mentorką i strategiem biznesu. Pomagam przedsiębiorczym Kobietom budować biznes dopasowany do stylu życia, osobowości i wartości, zgodny z ich pragnieniem serca, aby mogły żyć na własnych zasadach i pracować z pasją i lekkością.

Wierzę, że zmiana na poziomie mindsetu stanowi solidny fundament, na którym zbudujesz stabilny biznes i życie zgodne z Tobą i Twoją pasją. Dlatego w swojej metodzie łączę pracę na poziomie mentalnym ze strategiami biznesowymi.

Jeśli czujesz, że teraz jest Twój czas, aby przebudować Twój biznes, tak, aby służył Tobie i Twoim celom, jeśli marzysz o wielkich celach i potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci, że są one w Twoim zasięgu, albo potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci nowe możliwości, o których nawet nie marzyłaś, zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Dzięki pracy ze mną:

Jak będą wyglądać nasze spotkania?

Jak będziemy pracować?

W trakcie 30-minutowej rozmowy wstępnej określimy Twoje potrzeby i aktualne wyzwania.

Do nich dopasujemy program naszej współpracy i mojego wsparcia dla Ciebie. Być może któryś z modułów będzie wymagał więcej czasu, a inny zdecydujesz się pominąć.

Zgłoś się na konsultację wstępną, wypełniając formularz zgłoszeniowy

Odzyskaj spokój i jasność w działaniu, porzuć emocjonalne blokady, które obciążają Cię i sprawiają, że trudno Ci ruszyć z miejsca.

Dlaczego warto umówić się na mentoring ze mną już teraz?

Nie chcesz obudzić się za 3 miesiące czy pół roku i być w tym samym miejscu co teraz, prawda?

Idealny moment nie istnieje!

To Ty decydujesz, co będzie Twoim priorytetem na najbliższe miesiące.

Twoja inwestycja to:

4 raty po: 900 zł

lub

płatność jednorazowa
3 100 zł brutto

Jestem mentorką i strateżką biznesową.
Pomagam przedsiębiorczym Kobietom budować skalowalny biznes, który działa na autopilocie.

Skontaktuj się ze mną